Palīdzam uzlabot Jūsu uzņēmuma IT pārvaldības efektivitāti, sakārtojot IT infrastruktūru, samazinot izmaksas IT atbalsta nodrošināšanai. Pilns pakalpojumu spektrs no attālināta atbalsta produktivitātes risinājumiem līdz kritiskas pilna servisa darba vietas atbalstam 24/7 režīmā ar 30 minūšu SLA:

  • Mākonis” – Google vai Microsoft Office 365 mākoņpakalpojums e-pastam un drošai datu glabāšanai, ar attālinātu tehnisko atbalstu.
  • Aprūpēta darba vieta” – iekļauj tehnisko atbalstu un apkalpošanu gan attālināti, gan klātienē; programmatūras un atjauninājumu uzstādīšanu; datortehnikas uzskaiti un pārvaldību; visu perifērijas iekārtu atbalstu (printeri, skaneri, utt.), WiFi un vadu tīklu atbalstu; biznesa klases 4 stundu reaģēšanas laiku uz pieteikumu (SLA) darba dienās.
  • Pilna servisa darba vieta” (populārākais pakalpojums!) – ietver jaudīgu, jaunu, pilnībā sagatavotu datoru produktīvam darbam, kā arī aizvietojošo datoru īstermiņa lietošanā, ja notikusi ķibele. Tehniskais atbalsts attālināti un klātienē, Google, Microsoft Office 365 vai Microsoft 365 mākoņpakalpojums e-pastam un drošai datu glabāšanai, 2 stundu (SLA) darba dienās.
  • Kritiska pilna servisa darba vieta” – Premium līmeņa pakalpojums ar tehnisko atbalstu 24/7 režīmā un 30 minūšu SLA.

Lai saņemtu piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmumam, zvaniet: 67 169 231